خرید و قیمت صفحه کابینت در کرج

خرید و قیمت صفحه کابینت در کرج

خرید صفحه کابینت کرج، یکی دیگر از محصولاتی در فروشگاه تاپ به صورت تخصصی در فروشگاه تاپ به فروش می رسد صفحه کابینت است.در فروشگاه ما انواع صفحه کابینت مانند کوارتز،کورین،سرامیک پرسلان ،سنگ طبیعی،شرکتی ،مارمونایت و … به فروش می رسد.در ادامه همراه ما باشید تا بهصورت کلی تمامی متریال های گفته شده را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دهیم.

خرید و قیمت انواع صفحه کابینت در کرج

در فروشگاه تا می توانید تمامی صفحات کابینتی برای آشپزخانه خود مورد استفاده قرار  اول مشاهده کنید و پس از آن خرید خود با کمترین قیمت انجام دهید.در صورت نیاز می توانید فراید اجرا را نیز فروشگاه ما داشته باشید.

در فروشگاه تاپ به صورت تخصصی بر روی اسلب های سرامیک،سنگ طبیعی،کورین،کوارتز موجود می باشد و می توانید خرید خود را انجام دهید.

خرید و قیمت صفحه کابینت کورین در کرج

صفحه کابینت کورین یک نوع سنگ مصنوعی می باشد. سنگ های مصنوعی در ایران به اسم سالید سورفیس آرتیکال استون می شناسیم. این سنگ با استفاده از چند ترکیب مواد به اسم : pmma و ath و بوکسیت و تری هیدارات و دیگر مواد تشکیل می شود و سر آخر نیز برای این که این سنگ رنگ مورد نیاز را داشته باشد از رنگدانه استفاده می کنند. برای ساخت صفحه کابینت کورین از یک قالب استفاده می کنند تا این مواد ترکیب شده را در آن بریزند تا کورین به شکل قالب در بیاید. انواع برند های صفحه کابینت کورین عبارتند از : سامسونگ، ال جی،تیسان و اورانوس

خرید و قیمت صفحه کابینت کورین سامسونگ در کرج:

این برند از سال 1992 شروع به تولید کورین کرده و در بین دیگر برند ها معروف می باشد. کورین های این برند دارای کیفیت بسیار بالا هستند و در اکثر جاهایی که شما عزیزان می خواهید می توان کار گذاشت، آزمایشگاه یکی از جاهایی است که از محصول این برند استفاده می شود.

خرید و قیمت صفحه کابینت کورین ال جی در کرج:

این شرکتی یکی دیگر از برند هایی است که در تولید این سنگ فعالیت می کند. این شرکت با نام تجاری هایمکس در کشورمان فعالیت می کند. کورین های تولید شده در این شرکت همانند سامسونگ طرفداران زیادی دارد.

خرید و قیمت صفحه کابینت کورین اورانوس در کرج:

اورانوس از تولیدات کنندگان داخلی صفحه کابینت کورین می باشد. این برند از سال 1388 شروع به کار کرده است. کورین های این برند را می توانیم در جاهای مختلفی مثل: آشپزخانه، ادارات و… استفاده نمود.

خرید و قیمت صفحه کابینت کورین تیسان در کرج:

یکی دیگذ از برند هایی که در ایران فعالیت می کند و این محصول راتولید می کند شرکت تیسان است. محصولات شرکت تیسان نیز همانند محصولات شرکت اورانوس درجاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید و قیمت صفحه کابینت کوارتز در کرج

صفحه کابینت کوارتز یکی از سنگ های مصنوعی است. این صفحه کابینت بسیار زیبا است و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. صفحه کابینت کوارتز ساخته شده از 93 درصد سیلیس و 7 درصد مواد مدنی است. صفحه کابینت کوارتز بسیار مقاوم می باشد و اینکه می توانیم بگوییم که کورین و کوارتز دو رقیب همیشگیو سر سخت یکدیگر در ایران هستند. این صفحه کابینت در برند های مختلفی همچون : سایلستون و توتم تولید می شوند که این دو شرکت در دنیا بسیار معروف هستند.

خرید و قیمت صفحه کابینت کوارتز توتم در کرج :

شرکت توتم از شرکت های بسیار معروف است که صفحه کابینت کوارتز تولید می نماید این شرکت در واقع سک شرکت ایرانی است و با بهره گیری از تجربیات شرکت های دیگر توانسته خود را به یکی از بهترین ها تبدیل نماید. محصولات این شرکت در درسته های مختلفی تولید و بازار تزریق می شود.

خرید و قیمت صفحه کابینت کوارتز سایلستون در کرج :

شرکت سایلستون از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده صفحه کابینت کوارتز می باشد. این شرکت در واقع بیشتر در خانه ها استفاده می شود و بسیار در میان طراحان دکوراسیون داخلی محبوب می باشد. این برند دارای تنوع بسیار بالایی در محصول خود می باشد و از لحاظ رنگ و زخامت، ریز و درشتی بسیار تنوع دارد. صفحه کابینت کوترنز سایلستون اگر از نمایندگی خریداری شود دارای 25 سال گارانتی می باشد.

خرید و قسمت صفحه کابینت سنگ طبیعی در کرج :

صفحه کابینت سنگ طبیعی قدیمی ترین صفحه کابینت موجود در دنیا می باشد.که در چند سال اخیر تواسنته در کشور ما جایگاه قبل خود را بدست آورد در نمایشگاه ما می توانید ما می توانید به صورت کامل اسلب مورد نیاز مشاهده و پس از ان خرید خود را انجام دهید.

خرید سنگ مارمونایت در کرج

کارمونایت سنگ می باشد به گفته شرکت تشکیل از 3 قیمت کورین،کوارتز و سنگ طبیعی می باشد.ضخامت این محصول 12 میلی متر می باشد که 11 میلی متر آن کورین و 1 میلیمتر آن از کوارتز طرح سنگ طبیعی میباشد. از مهم ترین ویژگی های مقاوم بودن در برابر آب ،رطوبت،لک و اندکی در مقابل خط و خش مقاوم می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *