جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

صفحه کابینت اس پی ال

صفحه کابینت اس پی ال یکی از متریال‌های جدی الورد در بازار دکوراسیون داخلی کشور می‌باشد. اس پی ال تشکیل شده از اچ پی ال فشروده شده می‌باشد. طبق گفته شرکت وارد کننده این محصول از وارداتی در نخستین بار در یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه های دکوراسیون داخلی در میلان ایتالیا رونمایی شد. در ادامه مطلب قصد داریم در باره تمامی ویژگی‌ها، مزایا و معایب، نوع برش، میزان قیمت و همچنین مقایسه این محصول با دیگر متریال‌ها با شما عزیزان ارائه دهیم همراه با فروشگاه ام دی اف تاپ باشید.

صفحه کابینت اس پی ال چیست؟

اس پی ال تشکیل شده از اچ پی ال فشرده شده می‌باشد. اچ پی ال ها را تحت دما و فشار بالا قرار می‌دهد تا بتوانند شیت ها را تولید کنند.

ضخامت صفحه کابینت اس پی ال

صفحات اس پی ال در ضخامت های 12 میلی متر و 3 میلی متر تولید می‌شوند. از ضخامت 12 میلی متر برای صفحه کابینت، میز و … استفاده کرد و از 3 میلی متر برای بین کابینتای و همچنین دیوار پوش ها مورد استفاده کنید.

ابعاد صفحه کابینت اس پی ال

ابعاد این صفحه کابینت 420 سانتی متر و در عرض 145 می‌باشد.

کابرد صفحه کابینت اس پی ال

از مهم‌ترین کاربرد اس پی ال می‌توان به استفاده در دیوارپوش، غذاخوری ها، صفحات کابینت، کانترتاپ، سرویس بهداشتی، نمای ساختمان مورد استفاده قرار دهید.

ویژگی‌ها و مزایا صفحه کابینت اس پی ال

آنتی باکتریال بودن:

اس پی ال کاملا آنتی باکتریال می‌باشد و می‌تواند برای غذاخوری‌ها، آزمایشگاه ها، محیط های بهداشتی  و بیمارستان مورد استفاده قرار دهید. ولی می‌شود بهترین کاربرد این ویژگی را در این دانسته که می‌تواند صفحه کابینت خود را به میز غذاخوری تبدیل کنید.

ضد آب بودن

اس پی ال به خاطر داشتن ساختار پلاستیک مانند از جنس اچ پی ال کاملا در برابر آب و رطوبت مقاوم می‌باشد و در صورت قرار داشتن در کنار آب هیچگونه تغییر رنگی با پوسیدگی در آن ایجاد نمی‌شود.

مقاوم بودن در برابر انتقال الکتریسیته

اس پی ال یکی از محصولاتی می‌باشد به هیچ عنوان طبق گفته شرکت واردکننده کاملا مقاوم می‌باشد.

مقاومت در برابر خط و خش

اس پی ال به دلیل داشتن روکشی مقاوم و با دوام آسیب بسیار کمی در برابر خط و خش می‌بیند.

سهولت در اجرا

یکی از مهم‌ترین مزایا استفاده از اس پی ال سادگی در اجرا می‌باشد. شما می‌توانید این متریال را با استفاده از دستگاه های برش ام دی اف برش بزنید. این موضوع می‌تواند به تمامی نجارها و همچنین ام دی اف کارها این امکان بدهد تا بتوان خودشان اس پی ال را اجرا کنند.

ضد لک بودن

اس پی ال به دلیل داشتن سطح غیر متخلخل هیچگونه جذب در سطح‌اش صورت نمی‌گیرد و به راحتی می‌توانید با یک دستمال مرطوب آن را تمیز کنید.

نصب بسیار آسان

برای اجرا و نصب این محصول نیاز به زیرسازی آهن و یا ام دی اف می‌باشد و بعد از می‌توانید با استفاده از چسب مراحل به راحتی انجام دهید.

مقام بودن در برابر حرارت

یکی از مهم ترین مزیت‌های اس پی ال نسبت به مابقی متریال‌ها مانند مارمونایت و کورین بیشتر می‌باشد.

مقاوم بودن در برابر اسید های خانگی

اصولا در آشپزخانه ایرانی 23 نوع اسید وجود دارد. این متریال در برابر تمامی این اسیدها مقاوم می‌باشد.