ویژگی های ام دی اف کینگ گلاس

ویژگی های ام دی اف کینگ گلاس

ویژگی های ام دی اف کینگ گلاس بسیار زیاد و متفاوت می باشد. کینگ گلاس در واقع اسم برندی است که محصولات بسیار خوب پلی گلاس تولید می کند. ورق های پلی گلاس تولید شده توسط برند کینگ گلاس در بازار ایران و جهان بسیار معروف هستند و به عنوان کابینت آشپزخانه طرفداران زیادی دارد. طرفداران زیاد کینگ گلاس به دلیل های : زیبایی بسیار چشم نواز  ورق کینگ گلاس ،  براق بودن و مستحکم بودن آن ها است. ورق های کینگ گلاس در ضخامت 16 میل و عرض 1.20 و طول 2.8 به بازار ارائه می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه با ام دی اف تاپ باشید تا به ویژگی های ام دی اف کینگ گلاس بپردازیم.

ویژکی های ام دی اف کینگ گلاس چیست ؟

مقاومت بالا در برابر خط و خش : یکی از ویژگی های ام دی اف کینگ گلاس که می توانیم به آن اشاره کنیم مقاومت بسیار بالای آن در برابر خط و خش می باشد. ورق های تولید شده این شرکت به دلیل اینکه مواد اولیه بسیار مناسبی دارد در برابر خط و خش مقاوم می شود.

مقاومت بالا در برابر گرما : دمای بالا چیزی است که همه آشپزخانه ها آن را دارا هستند به این خاطر که در آن پخت و پز انجام می شود. مهم است که وقتی دارید کابینت مورد نظر خود را انتخاب می کنید از ورق های مناسب استفاده نمایید، ورق های کینگ گلاس می تواند این اطمینان را به شما بدهد که در برابر دمای بالا مقاومت خوبی را داشته باشد.

مقاومت بالا در برابر ضربه : ورق های کینگ گلاس از آن جایی که در فشار بسیار بالا تولید می شود استحکام بسیار بالایی دارد، این استحکام باعث می شود در برابر ضربه مقاومت مناسبی را داشته باشد و به راحتی خراب نشود.

وزن سبک : وزن سبک و در عین حال استحکام بالا چیزی است که می توانید در این ورق پیدا کنید. وقتی از وزن سبک صحبت می شود به این معناست که حمل و نقل راحتی را دارد.

تنوع رنگی : بهترین ویژگی ورق های کینگ گلاس تنوع رنگی آن ها می باشد. رنگ های این ورق به 78 عدد می رسد و یکی از بهترین ها در تنوع رنگی می باشند، این تعداد رنگی که گفته شد تماما براق هستند و زیبایی بسیار زیادی را دارند.

ضخامت بالا : از دیگر ویژگی های ام دی اف کینگ گلاس ضخامت بالای آن ها می باشد. این ضخامت بیشتر به دلیل روکشی است که بر روی مغزی کشیده می شود. البته این را باید بگوییم که مقاومت بالای این ورق ها به دلیل ضخامتی است که دارد. ضخامت بالای این ورق باعث می شود به آن شکل های مختلفی هم داد.

تفاوت های ورق ام دی اف کینگ گلاس با ورق ام دی اف هایگلاس

ورق های م دی اف های گلاس و ورق عای ام دی اف کینگ گلاس از آن جایی که براق هستند می توانند بسیار خوب رقیب یک دیگر باشند. تفاوت های این دو ورق عبارتند از :

استحکام : ورق های های گلاس نسبت به کینگ گلاس استحکام کمتری در برابر خط و خش و ضربه دارد. که این یکی از ویژگی های ام دی اف کینگ گلاس است.

هزینه : کینگ گلاس در ایران به صورت وارداتی استفاده می شود ولی ورق های هایگلاس در ایران تولید می شوند. متاسفانه وقتی کالایی وارد می شود قیمت بسیار بالاتری نسبت به کالای تولید شده در داخل کشور دارد.

دوام بالا : به این دلیل که کینگ گلاس فرآیند سخت تر و پیچیده تری نسبت به هایگلاس دارد دوام بالاتری را نیز به همراه خود دارد.

براق بودن : به صورت کلی ورق های کینگ گلاس از نظر براق بودن و شیشه ایی بودن بهتر است.

متریال : از نظر ماده های استفاده شده در مراحل تولید با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند برای مثال می توانیم بگوییم که روکش هایگلاس ملامینه می باشد ولی کینگ گلاس از پلی گلاس روکش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *