جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ام دی اف ای جی تی

ام دی اف ای جی تی

ام دی اف ای جی تی در سال 1984 در انتالیا شروه به فعالیت کرده و پس از مدتی در سال 1994 به منطقه صنعتی این شهر انتقال پیدا کرد. در سال 1996 اولین ورق های ام دی اف خود را تولید کرد. در سال 2000 موفق به صادرات به سه کشور شد. متریال علاوه بر داشتن شهرت زیاد در کشور ما محبوبیت زیادی در دیگر کشور ها دارد سبب شده که در سال 2016 در بین بهترین شرکت تولیدی ام دی اف قرار بگیرید.

ام دی اف ای جی تی با داشتن تنوع رنگی فراوان هم در رنگ‌های ساده و طرح چوب در حالت براق و مات توانسته جایگاه بسیار مناسبی در بین طراحان و مشتریان پیدا کند.

ام دی اف های گلاس ای جی تی

ام دی اف های ای جی تی بیشتر در کشور به نام های گلاس شناخته می‌شود. تمامی ام دی اف های موجود براق در بازار کشور به نام های گلاس شناخته می‌شود. در صورتی، های گلاس یک نوع روکش می‌باشد که دارای رنگ های مات و براق می‌باشد. این موضوع را به صورت کامل می‌توانید در سمپل ام دی اف های گلاس مشاهده کنید.

خرید ام دی اف های گلاس

در فروشگاه تاپ می‌توانید قیمت تمامی کد های ام دی اف ای جی تی موجود در کشور را مشاهده کنید و در صورت تمایل با ارتباط با واحد پشتیبانی ام دی اف تاپ خرید خود را به صورت ورق و یا پالت انجام دهید.

قیمت ام دی اف ای جی تی

در بخش ام دی اف ای جی تی سایت ما به صورت روزانه موجودی و قیمت هر کد ام دی اف بروز می‌شود و شما عزیزان به راحت‌ترین روش ممکن می‌توانید قیمت را چک کنید.

سمپل ام دی اف ای جی تی

ام دی اف های گلاس ای جی تی یکی از پر مصرف‌ترین متریال در تولید کابینت می‌باشد. این محصول با داشتن رنگ‌های مانند سفید براق توانسته جایگاه بسیار مناسبی در بین ام دی اف پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *