جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ام دی اف آرین سینا

ام دی اف آرین سینا

ام دی اف آرین سینا یک شرکت ایرانی در زمینه صنعت ساختمانی مخصوصا ساخت ام دی اف. این شرکت در سال 1379 بنیانگذاری شده و اینکه این شرکت در شهرک صنعتی ساری در استان مازندران شروع به بهره برداری نموده است. ام دی اف آرین سینا به مرور زمان و با پیشرفت و پشتکاری که نشان داد توانست خود را به چهار شرکت مختلف تقسیم و خط تولید های جدید و پیشرفته‌ای را به خود اضافه کند که هر کدام از این خط تولیدهای جدید را در پایین به شما توضیح خواهیم داد که در چه سالی و در کجا تاسیس شده اند.

ویژگی، مزایا و معایب ام دی اف آرین سینا

1. داشتن دانسیته بالا 

2. مقاوم بودن در برابر رطوبت

3. دوام در برابر آفات و حشرات

4. کیفیت بسیار مناسب روکش های ملامینه

5. برش خوری مناسب

گروه کارخانجات ام دی اف آرین سینا که متشکل از چهار کارخانه است عبارتند از:

1. آرین شیمی
2. آرین مریم
3. آرین سینا
4. آرین تخته

1.آرین شیمی:
این کارخانه در شهرک صنعتی ساری و در استان مازندران در سال 1379 ساخته شده توانسته در همان سال‌های ابتدایی به تولید سالانه 2000.000 متر مکعب فییبر فشرده جوبی که همان mdf,lmdf,hdf است برسد. این کارخانه همانطور که در بالا گفته شد با پشتکار زیاد در کار خود توانسته ظرفیت تولیدات محصولات خود را افزایش دهد. همین طور که مشخص است اولین کارخانه از آرین سینا کارخانه آرین شیمی است. این کارخانه در سال 1399 تولیدات جدیدی را به صورت آزمایشی به بهره برداری رسانده است.

2. آرین مریم:
کارخانه آرین مریم در شهرک صنعتی سفید رود رشت در استان گیلان ساخته شده است. کارخانه آرین مریم در سال 1395 همانند کارخانه آرین شیمی در ابتدا با تولید سالانه 200.000 متر مکعب فییبر فشرده جوبی که همان mdf,lmdf,hdf است شروع به تولید کرده است. کارخانه آرین مریم همراه با کارخانه آرین تخته در یک سال ساخته و به خط های تولید شرکت آرین سینا تبدیل شدند. همانطور که گفته شد کارخانه آرین مریم و کارخانه آرین تخته در یک سال ساخته شده اند پس و تبدیل به سومین و چهارمین کارخانه مجموعه آرین سینا شدند.

3. آرین سینا:
این کارخانه در شهرک صنعتی ساری در ساتان مازندران ساخته شده است. کارخانه آرین سینا در سال 1389 به عنوان دومین کارخانه در مجموعه شرکت آرین سینا تاسیس شد. این کارخانه با تولید سالانه 162.000 متر مکعب تولید همانند کارخانه های آرین مریم و آرین شیمی با تولید فییبر فشرده جوبی که همان mdf,lmdf,hdf است به بهره برداری رسید. کارخانه آرین سینا با داشتن پیشرفت هایی که داشته در حال انحام طرح های جدیدی از محصولات خود است که اگر روزی این محصولات به بهره برداری برسد حتما اعلام می‌گردد.

4. آرین تخته:
کارخانه آرین تخته همانند آرین مریم در شهرک صنعتی سفید رود رشت و در استان گیلان واقع شده است. این کارخانه در سال 1395 شروع به تولید محصولاتی که در خطوط بالا گفته شد یعنی تولید فییبر فشرده جوبی که همان mdf,lmdf,hdf است کرده. این شرکت با تولید سالیانه 250.000 متر مکعب از این محصولات خود را در صدر جدول تولید در مجموعه آرین سینا قرار داده است. همانطور که گفته شد کارخانه آرین مریم و کارخانه آرین تخته در یک سال ساخته شده اند پس و تبدیل به سومین و چهارمین کارخانه مجموعه آرین سینا شدند.

خرید پالت ام دی اف آرین سینا

شما مشتریان عزیز می‌توانید ام دی اف آرین سینا را به صورت پالتی از فروشگاه ام دی اف تاپ آماده کنید.

خرید و قیمت ام دی اف آرین سینا

شما مشتریان عزیز با تماس با کارشناسان فروشگاه ام دی اف تاپ می‌توانید از قیمت روز ام دی اف آرین سینا با خبر شده و به صورت حضوری و آنلاین ثبت سفارش نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *