جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ام دی اف آذران چوب کیمیا

ام دی اف آذران چوب کیمیا

کارخانه تولید ام دی اف آذران چوب در سال 1388 با مساحتی بالغ بر 7000 متر مربع تاسیس و شروع به کار کرده است. از مهم‌ترین اهداف شرکت نیز می‌توان به تولید و توضیح ام دی اف در بازار ایران و خاورمیانه و حمایت از تولد داخلی دانست. این کارخانه با استفاده از ماشین آلات روز دنیا اقدام به تولید کرده است.

مهم‌ترین تولیدات شرکت ام دی اف آذران چوب

از مهم‌ترین تولیدات ام دی اف آذران چوب می‌توان به ورق های ملامینه مات، طرح بتن، متالیک، فانتزی و دکور اشاره کرد. که هر کدام یک از موارد گفته شده دارای طرح رنگی مختلف می‌باشند.

فرایند تولید ام دی اف آذران چوب کیمیا

ورق های تولید شده در کارخانه ام دی اف آذران چوب یکی از مدرن‌ترین تولیدات در بین کارخانه تولید ام دی اف می باشد. در این قیمت قصد داریم فرآِیند تولید ام دی اف آذران را به شما توضیح دهیم.

در مرحله اول ابتدا خرده چوب تهیه می‌کنیم (یکی از مهم‌ترین مزایا ام دی اف آذران حفظ محیط زیست می‌باشد).

در مرحله دوم در تولید ام دی اف آذران چوب استفاده از دستگاه ریفاینر، خورده چوب‌ها را تبدیل به یک مخلوط خمیر مانند ساخته و در این مرحله چسب و مواد شیمایی نیز به مخلوط خمیر مانند اضافه می‌شود.

در مرحله سوم افزودن پارافین می باشد. دلیل افزودن پارافین نیز تخته‌های به وجود آمده اند که در مقابل آب مقاوم شود.

در مرحله چهارم دوباره چسب را به گونه‌ای اضافه می‌کنیم که در تمامی قسمت ها به یک اندازه باشد.

در مرحله بعدی خمیر در درمای 250 الی 300 درجه قرار می‌گیرد تا حدوداً 50 درصد رطوبت خود را از دست بدهد.

در مرحله ششم یک پیش پرس بسیار کوچک بر روی آن انجام می شود. بعد از این مرحله برش اصلی ام دی اف انجام می شود. در ادامه نیز پرس اصلی بر روی آن اعمال می شود. سمانده زنی مرحله پیش از قرار دادن روکش روی آن انجام می‌شود و بعد از روکش ملامینه بر روی آن ایجاد می‌شود.

فروشگاه تاپ نمایندگی ام دی اف آذران چوب در تهران و کرج

در فروشگاه تاپ می‌توانید تمامی کد های رنگی ام دی اف آذران را مشاهده کنید.

خرید ام دی اف آذران به صورت پالت

شما مشتریان عزیز می‌توانید ام دی اف آذران را به صورت پالت از فروشگاه تاپ خرید نماید.

خرید و قیمت ام دی اف آذران چوب کیمیا

شما مشتریان عزیز با تماس با کارشناسان فروشگاه تاپ می‌توانید قیمت روز ام دی اف آذران را جویا شده و به صورت آنلاین ثبت سفارش نماید.

قیمت ام دی اف آذران چوب کیمیا به دو شکل در بازار کشور موجود می باشد.یک به صورت پالت و دیگری به صورت ورق که هر کدام قیمت مختص به خود را دارد .شما عزیزان می توانید علاوه بر قیمت پالت و تکی ام دی اف آذران چوب کیمیا این شرکت را با مابقی شرکت ها نیز مقایشه و بررسی کنید.

شرکت ام دی اف آذران چوب کیمیا در سال 1388 رسما با استفاده از ابزار آلات پیشرفته اقدام به تولید ام دی اف ملامینه با کیفب بالا کرده است.از محصولات این شرکت میتوان به تولید ام دی اف و همچنین نئوپان ملامینه اشاره کرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *