جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ام دی اف فرامید

ام دی اف فرامید

ام دی اف فرامید یکی از معروف‌ترین و پر طرفدارترین محصولات تولید در کشور می‌باشد. نام شرکت این محصول از ترکیب دو اسم فرید و امید نام گزاری شده است. شرکت ام دی اف فرامید به صورت تخصصی بر روی ورق های برجسته و فوق برجسته کار می‌کند. ورق های ام دی اف فرامید از روکش‌های پی وی سی ایتالیایی و مغز واناچای چین استفاده می‌کند تا بتواند بهترین کالای تولید را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهید. همین موضوع سبب شده است ام دی اف فرامید توجه صادر کنندکان نیز به خود جلب کرده است. نکته جالب در خصوص فرامید این می‌باشد. این محصول با وجود استفاده از بهترین مواد اولیه قیمت بسیار مناسبی نسبت به محصولات وارداتی دارد.

خرید ام دی اف فرامید

در فروشگاه تاپ می‌توانید قیمت تمامی کُد های رنگی ام دی اف فرامید را مشاهده کنید. در فروشگاه ام دی اف تاپ ورق های شرکت فرامید به صورت تک و پالت به فروش می‌رسد.

قیمت ام دی اف فرامید

در فروشگاه تاپ به صورت روزانه تمامی قیمت های ام دی اف فرامید به روز می‌شود و می‌توانید بعد از مشاهده قیمت و تماس با کارشناسان ما به راحتی سفارش خود را تکمیل کنید.

فروشگاه تاپ نمایندگی رسمی ام دی اف فرامید در تهران و کرج

در فروشگاه ما می‌توانید تمامی قیمت ها و کدها مشاهده کنید. بعد از آن ام دی اف درجه یک فرامید با کمترین قیمت و بیش‌ترین کیفیت خریداری کنید.

ویژگی‌ها، مزایا و معایب ام دی اف فرامید

مزایا

1. داشتن رنگ بندی مناسب

2. استفاده از روکش های واراداتی ایتالیایی

 3. مغزی واناچای چین

4. دوام در برابر رطوبت

5. قیمت مناسب

معایب

تمامی کُدهای رنگی شرکت مات می‌باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *