جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ام دی اف گلستان

ام دی اف گلستان

ام دی اف گلستان یک برند کاملا ایرانی است که هسته اصلی آن در سال 1359 تاسیس شد. اولین تولیدات این شرکت تولید فرآورده های چوبی بوده است بعد ها این شرکت به تولید محصولات مختلف برای اورگان های مختلف پرداخت از این محصولات می‌توان به تولید تراورس‌های چوبی برای خطوط ریلی کشور، تخته‌های اشبا شده برای استفاده در برج های خنک کننده نیروگاه های بزرگ کشور، همچنین تیرهای چوبی برای شرکت‌های مخابراتی و وزارت نیرو تامین نموده است، اشاره نمود.

 ام دی اف گلستان برای ارتقای بخش صنعتی خود خط های تولید پارکت چوبی، روکش های چوب طبیعی و دستگاه‌های خشک کن چوب را ساخته و از آن ها به خوبی بهره برداری نموده است. شرکت ام دی اف گستان با تجربه خوبی که در سال های اولیه تولیدات خود کسب نمود و اطلاعاتی که در اختیار داشت و با توجه به داشتن توان مورد نیاز و بهینه سازی در مصرف چوب در سال 1377 شروع به ساخت و راه اندازی یک خط تولید برای تولید نئوپان نمود. این شرکت دارای پنج زیر مجموعه دیگر شرکتی که هر کدام دارای تولیدات مختلف است را پایگذاری و تاسیس نمود در ادامه به این پنج شرکت خواهیم پرداخت:

1. شرکت ام دی اف کیمیا چوب

این شرکت عضوی از زیر مجموعه های شرکت گلستان است و تولید کننده ورق های فشره چوبی از نوع ام دی اف، ال دی اف و اج دی اف است. تولید سالانه این شرکت صد و پنچ هزار متر مکعب است که این تولیدات با ماشین آلات آلمانی و ایتالیایی انجام می‌شود. شرکت کیمیا چوب در راستای تجربیات خود دارای گواهی نامه های مختلف است که عبارتند از:

1. ISO9001:2015 (مدیریت کیفیت)
2. ISO 10002:2018 (مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان)
3. ISO10004:2012 (مدیریت پایش رضایت مشتریان)
4. همچنین گواهینامه هایOHSAS18001 (مدیریت ریسک)
5. 5s (نظام آراستگی)
6. ISO17025 (تایید صلاحیت آزمایشگاه)

2. شرکت کیمیا روکش:

این شرکت تولید کننده ام دی اف های ملامینه است. شرکت کیمیا روکش جز زیر مجموعه های شرکت گلستان است که توانایی تولید سالایانه 1.200.000 ورق ام دی اف ملامینه و یک خط تولید برای آغشته سازی کامل دارد که توانایی بیست و هشت میلیون متر مربع تولید سالایانه را دارد.

3. شرکت جوب سندل:

این شرکت تولید کننده نئوپان ملامینه است. این شرکت توانایی تولید ماهیانه صد هزار ورق نئوپان ملامینه را دارد. این شرکت نیز بر اساس تجربیات بالایی که دارد دارای چندین گواهی نامه است از جمله:

1. ISO10002:2018
2. ISO9001:2015
3. 5s (نظام آراستگی)

4. شرکت راش بینه:

شرکت راش بینه تولید کننده نئوپان ملامینه است. این شرکت همانند شرکت چوب سندل است اما با توانایی تولید بیشتر در تولیدات خود.

5. شرکت تخته فشرده ممتاز:

این شرکت که از زیر مجموعه های شرکت گلستان است تولید کننده نئوپان خام می‌باشد. تولیدات این شرکت به صورت ماهانه به مقدار دویست هزار متر مربع است. این شرکت نیز دارای گواهی نامه های معتبر است که دیر زیر به آنها به صورت خلاصه اشاره می کنیم:

1. ISO31000:2009
2. ISO10004:2012
3. ISO10002:2014
4. ISO9001:2015
5. ISIRI9044

این شرکت های که نام برده شد هر کدام از زیر مجموعه های شرکت گلستان است و پایه و اساس این شرکت ها را می سازند.

ویژگی ها، مزایا و معایب ام دی اف گلستان

  1. دارای روکش ملامینه با جنس مناسب

2. مقاومت مناسب در برابر رطوبت

3. تنوع رنگی مناسب ام دی اف گلستان

4. دوام در برابر ضربه

تنوع رنگی و رنگ های ام دی اف گلستان

ام دی اف گلستان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته با تولیدات رنگ های مختلف جایگاه مناسبی در بین برند های مختلف ام دی اف داشته باشد. شما متشریان عزیز در فروشگاه تاپ تمامی کد های رنگی محصولات ام دی اف گلستان را می‌توانید مشاهده کنید.

نمایندگی ام دی اف گلستان در تهران و کرج

فروشگاه تاپ نمایندگی فروش ام دی اف گلستان در تهران و کرج می باشد. در فروشگاه تاپ تمامی کد های رنگی شرکت گلستان موجود می‌باشد.

قیمت ام دی اف گلستان

خرید ام دی ف گلستان در فروشگاه های مختلف سبب شده است این محصول قیمت های گوناگونی داشته باشد. در فروشگاه تاپ محصولات ام دی اف گلستان را با کمترین قیمت خریداری کنید. (تمامی قیمت های اعلامی از طرف کارشناسان فروشگاه تاپ برای محصولات درجه یک ام دی اف گلستان می‌باشد).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *