جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ام دی اف پاک چوب

ام دی اف پاک چوب

ام دی اف پاک چوب در سال 1374 شروع به کار کرده است و این شرکت در اولین قدم های خود کارگاهی به مساحت 40 متر مربع را داشت. این شرکت در سال های ابتدایی دارای یک نیروی کار بود این شرکت کوچک در شهر شوش تاسیس شده بود. اولین تولیدات این کارگاه کوچک نیز کابینت های فلزی بود. پس از گذشت یک سال از تاسیس شرکت تعداد افرادی که در کارگاه کار می‌کردند به پنج نفر افزایش یافت که این افزایش تعداد باعث این شد که فضای کارگاه مورد نیاز رو به افزایش برود که این افزایش مساحت در سال 1379 رخ داد. بزرگ ترین قدم این شرکت در سال 1383 اتقاق افتاد این اتفاق این بود که دیگر تولیدات خود را به شکل سنتی کنار گداشتند و با ورود به دنیای تولیدات صنعتی گامی بزرگ در شرکت پاک چوب برداشتند.

اولین کارخانه پاک چوب در همین سال یعنی 1383 به مساحت یک هکتار در خوزستان و در شهرک صنعتی شوش تاسیس شد. نخستین خط تولید این شرکت صفحات کابینت و یونیت‌های کابینت بود. این کارخانه در سال های اولیه با تولید سالیانه ششصد هزار شیت رسید اما امروزه با بروز رسانی خط تولید و افزایش نیرو های خود به تولید سالیانه دویست هزار شیت رسیده است. این شرکت در این سال ها با تولید سه نوع روکش که عبارتند از: روکش مات، روکش براق و روکش آرپا به این تعداد از تولید رسیده است.

 ام دی اف پاک چوب در سال 1387 خط تولیدی جدیدی به خود اضافه نمود که این خط تولید محصولاتی از جمله ورق های ام دی اف و نئوپان ملامینه دارد. این خط تولید سالیانه سیصد و پنجاه هزار شیت تولید می‌کند که از این لحاظ دارای بهره برداری بالاست. شرکت پاک چوب در سال 1391 به دلیل داشتن پشتکاری و سخت کوشی تواستند نخستین خط تولید کاغذ آغشته به ملامینه را تولید کنند. خط تولید کاغذ آغشته ملامینه به مساحت دو هزار متر مربع توانایی تولید سی و پنج میلیون متر مربع را داشته است و این خط تولید با اضافه نمودن ده هزار متر مریع دیگر به مساخت خود توانست در سال 1394 به نود میلیون متر مربع برسد.

ام دی اف پاک چوب همچنین در سال 1391 خط تولید هایگلاس را به خود اضافه نمود و اینکه این خط تولید سالیانه پانصد هزار شیت تولید می‌کند. این شرکت در سال 1392 با تصمیماتی که گرفت توانست کارخانه پاک چوب را در خراسان نیز تاسیس و به بهره برداری برساند. شرکت پاک چوب در زمینه های کاشت نهال هم بسیار خوب عمل نموده و در سال 1394 حدود دو میلیون نهال به کشت رساند.

آمار ارقام های شرکت پاک چوب:

1. اشتغال برای بیش از نهصد و پنجاه نفر بصورت مستقیم و بیش از پنجاه هزار نفر بصورت غیر مستقیم
2. با بیش از 5 هزار نوع محصول متفاوت، رکورد تنوع در تولید را شکستیم.
3. با مجموع طول تولید هفتگی انواع محصولات گروه صنعتی پاک چوب می‌توان هر هفته دور استوایی کره زمین را پیمود.
4. گروه صنعتی پاک چوب در اواخر سال 94 صادرات خود را آغاز نمود و با ترمیم زیر ساخت ها برای سرعت بخشیدن به این زمینه، توانسته حجم صادرات محصولاتش را به بیش از 12 برابر برساند.

5. با کشت و تولید سه میلیون اصله نهال اکالیپتوس و همچنین توزیع رایگان حدود دو میلیون نهال در کمتر از 2 سال، توانستیم جنگلی سبز و انبوه را به منطقه خود بیاوریم.

افتخارات:

1. واحد نمونه صنعت و معدن تجارت در سال 1398
2. واحد نمونه صنعت و معدن تجارت در سال 1394
3. واحد نمونه صنعت و معدن تجارت در سال 1392
4. واحد نمونه صنعت و معدن تجارت در سال 1393
5. واحد نمونه صنعتی استان خوزستان در سال 1397

1. ایجاد مکانیزم های کنترلی جهت کاهش ریسک‌های ایمنی و جنبه های زیست محیطی
2. بهبود کیفیت و بکارگیری فناوری‌های روز در خط تولید برای ورود به بازارهای جدید
3. ارتقا سطح توانمندی و مهارت پرسنل با آموزش هدفمند و برنامه ریزی شده
4. تامین منابع الزم به منظور استقرا سیستم مدیریت یکپارچه
5. استفاده بهینه و کنترل مصرف منابع و انــرژی
6. جلب مشتریان و افزایش رضایتمندی آنها

قیمت ام دی اف پاک چوب

در فروشگاه تاپ می‌توانید تمامی قیمت روز م دی اف پاک چوب را در مدل های ملامینه و هایگلاس مشاهده کنید و دقیق‌ترین قیمت های مطلع شوید.

خرید ام دی اف پاک چوب

خرید ام دی اف پاک چوب در فروشگاه تاپ به صورت تک و پالت می‌باشد که باد تماس با کارشناسان فروش ما می‌توانید به امن‌ترین و سریع‌ترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید.

فروشگاه تاپ نمایندگی ام دی اف پاک چوب در تهران و کرج

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *