جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ام دی اف نقطه

شرکت صنعت چوب تراشه نقطه يک شرکت خانوادگی است و به جرأت می‌توان گفت که مديران آن از با سابقه‌ترين افراد شاغل در اين صنف و صنعت می‌باشند. که این شرکت بزرگ به صورت خیلی حرفه‌ای رو به جلو سوق می‌دهند. هم اکنون چهارمين نسل خانواده در اين صنف مشغول فعاليت می‌باشند. که نشان می‌دهد.  مدیران این شرکت دارای تجربه بسیار بالا در مسیر خود هستند که کمتر کسی در این زمینه دارد.

شرکت نقطه کار خود را با خريد يک خط شورت سايکل در سال ۱۳۸۶ آغاز کرده و امروزه ضمن توسعه خطوط شورت سايکل به چهار خط و توليد رزين که کيفيت آن از نقاط قوت و برجسته شرکت می‌باشد و راه اندازی دو خط آغشته سازی کاغذ، مشغول به کار و توليد می‌باشد و همچنين خريد خط کامل توليد ام دی اف با ظرفيت ۶۰۰ متر مکعب که مراحل انتهايی نصب را طی می‌کند و طبق برنامه ارديبهشت ۹۵ به توليد آزمايشی و سپس به توليد انبوه می‌رسد. همانطور که گفته شد این شرکت در طی 15 سال به چنین موفقیتی بزرگ دست یافته است که به سختی می‌توان آن را به دست آورد.

 ام دی اف نقطه با تفکر توسعه‌گرایانه و با برنامه راه اندازی خطوط EMBAS تا سال 1395 بوده که تا به امروز بیش از نود درصد از کار های پایه‌ای این کار انجام شده است. این شرکت علاوه بر خطوط embas به دنبال توسعه در جاهای دیگر مانند: UV در سال 1396 و ورود به صنعت پارکت که این کار تا به امسال به صورت کامل انجام شده است و جزوی از محصولات خود به فروش می‌رساند و FLOORING که تا سال 1397 شرکت نقطه به دنبال آنان بود و همچنین اقدام به خرید ماشین آلات و بهروزرسانی خطوط شورت سایکل تا پایان سال 1395 را در برنامه خود داشته است. 

 ام دی اف نقطه ضمن آنکه دارای تجربه بالایی است دارای تفکر بسیار خوبی برای آینده خود نیز هست. شرکت نقطه با داشتن کادر فنی مجرب، پرسنل اداری سخت کوش و ايجاد يک جو صميمی در محيط کارخانه و دفتر مرکزی يکي از موفق‌ترين شرکت‌ها به اذعان مسئولين و مديران برجسته کشوری می‌باشد. بديهی است رشد و بالندگی شرکت مرهون پرسنل دانش‌پژوه، سخت کوش، صادق و وفادار می‌باشد. این شرکت در سال 1400 بیش از 300 خدمه در اختیار خود دارد.

شرکت ام دی اف نقطه با شعار اتحاد، يکپارچگي، هم دلی و يکی برای همه و همه براي يکی، پله‌های ترقی را طی می‌کند. شرکت نقطه به صورت کلی چندین محصول دارد که در پایین به آن اشاره خواهیم نمود.

محصولات شرکت ام دی اف نقطه:

1. ام دی اف خام با کیفیت فرا استاندارد
2. ام دی اف ملامینه با بیش از 300 رنگ در 10 پلیت
3. ام دی اف سینکرونایز
4. ام دی اف لامی گلاس (فوق براق)

قیمت ام دی اف نقطه

در فروشگاه تاپ می‌توانید قیمت تمامی کدها رنگی ام دی اف نقطه را به صورت بروز مشاهده کنید و با مابقی برند های ام دی اف مقایسه و بررسی کنید.

خرید ام دی اف نقطه

خرید ام دی اف نقطه در فروشگاه تاپ به دو صورت ورق و پالت صورت می‌گیرد. به راحتی با تماس با کارشناسان ما سفارش خود را ثبت کنید و خرید خود را انجام دهید.

ویژگی‌ها، مزایا و معایب ام دی اف نقطه

1. ضد خط و خش بودن ام دی اف نقطه

2. داشتن دوام بالا در طول مدت زمان

3. مقاومت مناسب در برابر رطوبت

4. سازگار بودن با محیط زیست

5. تنوع رنگی مناسب در 300 رنگ

فروشگاه تاپ نمایندگی ام دی اف نقطه در کرج و تهران

فروشگاه تاپ نمایندگی ام دی اف تاپ در تهران و کرج می‌باشد. در فروشگاه تاپ تمامی کد های رنگی ام دی اف تاپ موجود می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *